Dlaczego WorkPlan?

W dzisiejszym świecie producenci na rynku produkcji jednostkowej są przyzwyczajeni do ciągłej konkurencji i bardzo wyrównanej jakości. Globalizacja i innowacje sprawiły,że coraz bardziej agresywna konkurencja i wymagający klienci podnoszą poprzeczkę. Sprawy nie ułatwia dostęp do wykwalifikowanej kadry.

Dostarczając jako pierwszy dobrą ofertę, jesteśmy przed konkurencją. Aby pozostać w czołówce należy podnosić jakość, przy najniższych kosztach w odpowiednim czasie dostawy – i tak cały czas. W tym celu należy odpowiednio zarządzać i optymalizować wszystkie dostępne zasoby.

Organizowanie i planowanie zasobów przedsiębiorstwa jest często postrzegane jako duża inwestycja, która nie zawsze się zwraca. Jest tak dlatego, że większość systemów ERP przejmuje kontrolę nad środowiskiem, od sprzętu po wszystkie dzienne procesy, bez zrozumienia Twoich potrzeb.

W tym właśnie miejscu WorkPlan jest inny: to oprogramowanie zostało opracowane w celu spełnienia Twoich wymagań naśladując specyficzne wymagania z twojej branży. Czasy, siła robocza, zasoby i przepływ gotówki: z tymi elementami WorkPlan optymalizuje proces zarządzania zasobami dając Ci pełną kontrolę.

 

 

Na skróty

Zapytaj o ofertę
Zapytaj o analizę
Wdrożenia
Kontakt
 

 
 

Warto zobaczyć

Zapytania ofertowe
Przewodnik techniczny
Planowanie i symulacje
Produkcja seryjna
Zakupy i magazyn
Zarządzanie czasem
Zarządzanie jakością
Zarządzanie wynikami
Zarządzanie informacją
CRM