WORKPLAN-pełna kontrola nad procesami biznesowymi i produkcyjnymi w firmie produkcyjnej WORKPLAN_system-otwarty_interfejs-WORKXPLORE WORKPLAN_system-otwarty_interfejs-księgowy-accounting WORKPLAN_system-otwarty_interfejs-agent-XML-importuj-czasy-z-maszyn-produkcyjnych

Interfejsy WORKPLAN

WORKPLAN udostępnia opcjonalne interfejsy w celu usprawnienia zaawansowanych zadań wymaganych w poszczególnych firmach. Interfejsy te są wstępnie konfigurowane dla odpowiedniego podejścia do zarządzania projektami, aby w pierwszej kolejności zdefiniować procesy optymalizacji.

 

Zapytaj o wycenę ERP dla swojej firmy

 

Interfejs księgowy: Pozwala na komunikację się z używanym w firmie oprogramowaniem księgowym (Quickbooks®, Sage itp.) Bez ponownego wprowadzania informacji.

Interfejs listy płac: Pozwala na zarządzanie regularnymi godzinami pracy, nadgodzinami, urlopami, dniami świątecznymi itp. Interfejs umożliwia również udostępnianie danych do listy płac oraz kosztów pracy. Dane można dostosowywać i formatować do pracy ze wszystkimi systemami płacowymi innych firm.

Interfejs WORKXPLORE: Przeglądarka WORKXPLORE umożliwia przeglądania plików 3D CAD. Importuj dane techniczne do WORKPLAN i połącz pliki części z całością projektu na wszystkich etapach.

Agent XML: Umożliwia import do WORKPLAN ukończonych zakresów czasowych bezpośrednio z maszyn produkcyjnych.