Kariera

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Konsultant do spraw rozwiązań ERP

Współpracując z naszymi zespołami będziesz:

  • Realizował(a) samodzielne i zespołowe zadania w zakresie przygotowania i negocjowania ofert oraz harmonogramów wdrożeń
  • Realizował(a) strategie i cele sprzedażowe
  • Pozyskiwał(a) i utrzymywał(a) długofalowe relacje biznesowe z naszymi klientami
  • Pozyskiwał(a) i analizował(a) informacje o możliwościach wdrożenia oprogramowania w firmie klienta
  • Zbierał(a) informacje o procesach obiegu informacji w firmie klienta
  • Przygotował(a) prezentacje dedykowanego rozwiązania przy udziale zespołu wdrożeniowego

Pracując z nami będziesz:

  • Miał(a) okazję rozwoju dzięki pracy w doświadczonym zespole sprzedażowo-wdrożeniowym, przy realizacji projektów związanych z przygotowaniem i uruchomieniem systemów ERP
  • Miał(a) kontakt z najnowszymi rozwiązaniami w zakresie systemów informatycznych dla firm produkcyjno-projektowych
  • Mieć dostęp do wiedzy handlowo-wdrożeniowej naszych zespołów, jak również najnowszego oprogramowania
  • Weźmiesz udział w ciekawych projektach, z których każdy jest inny
  • Będziesz tworzyć rozwiązania i nadzorować ich wdrożenie w firmach produkcyjno-projektowych
  • Weźmiesz udział we wszystkich etapach życia produktu (od sprzedaży, analiz, negocjacji, po uruchomienie i oddanie systemu do użytkowania, oraz nadzorowanie jego pracy)
  • Będziesz pracował(a) w doświadczonym i dynamicznym zespole

Oczekujemy:

Najistotniejsze dla nas jest zaangażowanie, chęć do pracy, oraz łatwość nawiązywania kontaktów. Wierzymy, że posiadając te cechy i umiejętności, jesteś w stanie osiągnąć sukces. Przy naszej specyfice pracy niezbędne jest prawo jazdy kat. B i komunikatywna znajomość jeżyka angielskiego. Często pracujemy pod presją czasu, z która musisz sobie poradzić.

Nowoczesne rozwiązania ERP i technologie w przemyśle bardzo szybko się rozwijają, z tego względu umiejętność zdobywania nowych kompetencji i dzielenia się wiedzą z innymi będzie bardzo ważna, tak jak zdolność kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów w relacji z innymi. To od Ciebie zależą Twoje wyniki. My wspieramy Cię merytorycznie i wyznaczamy wspólnie cele, ale to Ty musisz umieć zorganizować wydajnie swój czas, korzystając z dostarczonych niezbędnych narzędzi pracy.

Kompetencje będące dodatkowym atutem to studia w kierunku „Zarządzania i inżynierii produkcji” (lub pokrewne), dzięki temu łatwiej będzie Ci zrozumieć procesy zachodzące w firmach. Doświadczenie w zakresie pracy na systemach ERP, lub udział we wdrożeniach systemu ERP (lub podobnych) w przedsiębiorstwach.

Oferujemy:

Stabilności zatrudnienia: Wiemy jak istotne w zawodowym życiu jest poczucie bezpieczeństwa, które przekłada się bezpośrednio na efekty pracy. Dążymy do zbudowania długotrwałej współpracy. W odpowiedzi na rozwój naszej organizacji stosujemy wewnętrzną rekrutację, inwestujemy w awanse poziome i pionowe. Dzięki temu premiujemy zaangażowanie i możemy tworzyć coraz lepiej dopasowane warunki do realizacji zadań dla osób w zależności od ich indywidualnych predyspozycji.

Rozwój: Wierzymy, że każdy ma talent, a najistotniejsze jest jego rozwijanie we właściwym kierunku. Zawsze wzmacniamy najmocniejsze strony. Dlatego w Grupie Nicom pracownicy dostają możliwość rozwinięcia swoich kompetencji w ramach różnych ścieżek rozwoju. Dołączając do naszego zespołu możesz uczestniczyć w wielu kursach i szkoleniach z zakresu rozwoju zawodowego.

Work life bance: Rozumiemy jak bardzo ważne jest życie prywatne i wyniki zawodowe. Dlatego praca w naszej firmie pozwala pogodzić te dwa ważne elementy życia. Mając jasno wyznaczone cele i możliwość dostosowania czasu pracy, będziesz mógł(a) realizować się w każdej ważnej dla Ciebie sferze życia.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku

Programista - wdrożeniowiec systemów ERP

Miejsce pracy: Rzeszów
Region: podkarpackie
Wymagania:
  • Umiejętność programowania w Visual Basic lub C/C++
  • Znajomość baz danych MySQL i MS SQL Server
  • Umiejętność konfiguracji i administracji serwerów sieciowych opartych o Windows
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na płynną komunikację z zagranicznymi partnerami
  • Samodzielność w działaniu oraz pozytywne nastawienie do możliwości znalezienia rozwiązania problemu
  • Zdolności interpersonalne, umiejętność pracy w zespole
  • Systematyczność
  • Gotowość do podróży służbowych i pracy pod presją czasu
Kwalifikacje będące dodatkowym atutem:
  • Znajomość systemów ERP
  • Praktyczna znajomość programowania w PHP
  • Umiejętność prowadzenia szkoleń i prezentacji produktowych
Opis stanowiska:
  • Wdrożenia systemu WorkPlan ERP
  • Udział w integracji systemów informatycznych w firmach produkcyjnych
  • Współuczestnictwo przy tworzeniu koncepcji, wdrażanie rozwiązań informatycznych z uwzględnieniem potrzeb Klienta (w zakresie wymagań biznesowych i technicznych)
  • Wsparcie oraz szkolenia dla użytkowników systemu
  • Identyfikacja możliwości usprawnień w zakresie wykorzystania istniejących systemów informatycznych
  • Analiza rozwiązań dostępnych w systemach konkurencyjnych
  • Rozwój standardów, narzędzi i procedur firmowych naszych klientów
Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa + premia uzależniona od wyników pracy)
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w miłej atmosferze

Oferty zawierające cv ze zdjęciem oraz list motywacyjny prosimy przesłać na adres e-mail: rekrutacja@verashape.com

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Na skróty

Zapytaj o ofertę
Zapytaj o analizę
Wdrożenia
Kontakt

Warto zobaczyć

Zapytania ofertowe
Przewodnik techniczny
Planowanie i symulacje
Produkcja seryjna
Zakupy i magazyn
Zarządzanie czasem
Zarządzanie jakością
Zarządzanie wynikami
Zarządzanie informacją
CRM