Plan subskrypcyjny

Dostęp do porad ekspertów i najnowszych narzędzi programowych z VeraShape.
Inwestycja w WorkPlan przynosi przejrzystość, kontrolę i efektywność Twojej firmy, nasz plan subskrypcyjny przyniesie Ci jeszcze większe korzyści. Z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku w zakresie inżynierii, oprogramowania i rozwoju, VeraShape rozumie Twój biznes i pracuje z tobą przez długi czas. Wykorzystaj profesjonalne narzędzie i wiedzę ekspertów, aby uzyskać jeszcze większe korzyści biznesowe.
 
Korzyści w skrócie:
 

Bądź na bieżąco z najnowszymi narzędziami programowymi i najlepszymi praktykami biznesowymi...

WorkPlan oferuje najnowsze narzędzia programowe i najlepsze praktyki biznesowe. Zastosuj je do swojego biznesu, aby nadal czerpać korzyści z inwestycji w WorkPlan. Bądź pewny, że wciąż jesteś bezkonkurencyjny.
 

Chroń swoją działalność z wsparciem ekspertów...

Nasza Infolinia minimalizuje przestoje i pozwala spokojnie myśleć o nowych przedsięwzięciach. Zapewniamy efektywne wsparcie w każdej sytuacji korzystając z takich kanałów komunikacji jak: telefon, internet, interwencje on-line. Eksperci VeraShape pozwolą skupić się Tobie na twojej firmie i twoich klientach.
 

Korzyści z ciągle rozwijanego oprogramowania...

Nasz plan rozwoju oprogramowania, wprowadza wiele usprawnień i nowych narzędzi każdego roku, dzięki temu pozostajesz zawsze w czołówce.
 

Chroń swoje inwestycje i zarządzaj kosztami...

Utrzymuj WorkPlan z najwyższą wydajnością i pełnym wsparciem, dzięki regularnej opłacie planu subskrypcyjnego.
 

Optymalizuj umiejętności swoich pracowników...

Dzięki regularnej interakcji z osobami pracującymi na oprogramowaniu, możemy nie tylko szybko rozwiązywać zaistniałe problematyczne sytuacje, ale również określić zapotrzebowanie na szkolenia, które podniosą produktywność pracowników, którzy w pełni wykorzystają możliwości systemu WorkPlan.