WORKPLAN-System-erp-dla-warsztatow-firm-produkcyjnych-przedsiebiorstw Harmonogramowanie-w-WORKPLAN_planowanie-i-symulacja Harmonogramowanie-w-WORKPLAN_planowanie-i-symulacja-procesu Ustawienia-w-WORKPLAN_planowanie-i-symulacja-procesu-produkcji WORKPLAN_planowanie-i-symulacja-procesu-erp-dla-produkcji

WORKPLAN Planowanie i Symulacja

WORKPLAN planuje projekty i zadania w oparciu o ustalone priorytety i dostępność zasobów. Można przeprowadzać symulacje dotyczące przyszłości, przeszłości lub okresu. Następnie użyj wykresów GANTTA dostępnych w WORKPLAN, aby zoptymalizować obciążenie pracą, zmniejszyć wąskie gardła, kontrolować poszczególne etapy zlecenia i dotrzymywać terminów.

 

Zapytaj o wycenę ERP dla swojej firmy

 

Planowanie w WORKPLAN - Funkcje w skrócie

  • Symulacje wybiegające w przód i wstecz, a także harmonogramy okresowe
  • Łatwe do przeglądania wykresy GANTTA, z harmonogramem przeciągnij i upuść
  • Analizuj obciążenia i zmniejszaj przeciążenie zasobów
  • Dziel zadania, gdy jest to konieczne, aby zarządzać przeciążonymi sytuacjami
  • Zdefiniuj znaczniki zdarzeń i informacji dla każdego etapu projektu
  • Eksportuj harmonogramy i postęp do programu Excel

WORKPLAN zawiera łatwe w użyciu narzędzie graficzne typu „przeciągnij i upuść” do ustawiania kolejności tras i tworzenia przepływów pracy. Te przepływy pracy można symulować do przodu, wstecz lub przez określony okres w oparciu o terminy ukończenia projektu. Możesz także ustawić różne wewnętrzne terminy, aby zapewnić ściślejsze zarządzanie i zapewnić bufor w przepływie pracy. WORKPLAN automatycznie generuje harmonogram planowania obciążenia zasobów, który uwzględnia istniejące dostępne moce produkcyjne.

Zobacz przepływ pracy w standardowych wykresach GANTTA, aby ułatwić przeglądanie i szybkie aktualizacje. Prześlij dane do programu Excel.

Aby produkcja przebiegała bezproblemowo, WORKPLAN Scheduler umożliwia definiowanie odpowiednich przedziałów czasowych dla produkcji w oparciu o zaplanowane dostępne zasoby. Możesz dostosować przedział czasowy i przeanalizować wpływ na obciążenie całego działu lub na poszczególne zasoby. Za pomocą prostych funkcji „przeciągnij i upuść” można przenosić, edytować, a nawet dzielić zadania, aby uniknąć problemów z pojemnością, zanim się pojawią.

WORKPLAN umożliwia tworzenie znaczników informacyjnych na wszystkich ważnych etapach i datach. Pozwala to łatwo zobaczyć nadchodzące terminy dostaw, płatności etapowe, spotkania lub inne ważne etapy projektu.