Praca w WorkPlan

Inżynier ds. wdrożeń oprogramowania CAD/CAM VISI
Opis stanowiska:
- wdrożenia oprogramowania VISI
- prowadzenie szkoleń dla Klienta
- prowadzenie prezentacji oprogramowania VISI, dostosowanej do potrzeb Klienta
- tworzenie postprocesorów do maszyn numerycznych

Wymagania:
- wykształcenie wyższe techniczne
- preferowane doświadczenie na stanowisku konstruktora, technologa, programisty lub operatora maszyn CNC
- znajomość programowania maszyn numerycznych CNC
- wysoka motywacja wewnętrzna do wykonywania zadań
- Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
- pracę w wiodącej na rynku firmie, oferującej pełne wdrożenie systemów wspomagających programowanie maszyn sterowanych numerycznie CNC
- dobre warunki zatrudnienia
- system profesjonalnych szkoleń krajowych i zagranicznych
- pracę w młodym, dynamicznym i kompetentnym zespole
- możliwości rozwoju zawodowego
- atrakcyjne wynagrodzenie

Oferty zawierające cv ze zdjęciem oraz list motywacyjny prosimy przesłać na adres e-mail: rekrutacja@verashape.com (w tytule wiadomości wpisując: Inżynier ds. Wdrożeń oprogramowania VISI - miasto).

Inżynier ds. sprzedaży oprogramowania CAD/CAM VISI
- sprzedaż oprogramowania CAD/CAM
- aktywne poszukiwanie nowych klientów
- opieka nad Klientami Firmy
- negocjacje warunków handlowych
- nadzór nad realizacją zamówień
- utrzymywanie bardzo dobrych relacji z Klientami

Wymagania:
- podstawowa znajomość oprogramowania CAx
- entuzjazm i pasja w działaniu
- wykształcenie wyższe
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów biznesowych
- samodzielność i chęć dążenia do obranych celów
- prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
- atrakcyjne warunki finansowe i stabilne zatrudnienie
- niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód)
- interesującą pracę pełną wyzwań
- dużą samodzielność działań

Aplikacje zawierające CV z klauzulą o ochronie danych osobowych i list motywacyjny przesyłać prosimy na adres: rekrutacja@verashape.com (w tytule wiadomości wpisując nazwę stanowiska - miasto).

Na skróty

Zapytaj o ofertę
Zapytaj o analizę
Wdrożenia
Kontakt

Warto zobaczyć

Zapytania ofertowe
Przewodnik techniczny
Planowanie i symulacje
Produkcja seryjna
Zakupy i magazyn
Zarządzanie czasem
Zarządzanie jakością
Zarządzanie wynikami
Zarządzanie informacją
CRM