PrzewodnikPrzewodnik technicznyPrzewodnik technicznyPrzewodnik technicznyWorkPlan

PDFPrzewodnik techniczny (Marszruta)

WorkPlan zarządza zadaniami od początku do końca.

  • Poprzez automatyczną konwersję z zapytania w zamówienie sprzedażowe
  • Poprzez bieżące kosztorysowanie i sumaryczne planowanie czasu
  • Poprzez bieżące śledzenie wszystkich zadań, pod zadań i innych
  • Poprzez zapewnienie terminowego i dokładnego fakturowania

Gdy klient akceptuje ofertę można szybko przekształcić ją w zamówienie sprzedażowe w systemowym module „Marszruta” (Job Tracker). Wszystkie niezbędne zadania są już automatycznie podpięte, z tego względu nie ma możliwości przeoczenia jakiegoś zadania poprzez ręczne wprowadzanie danych. System również automatyzuje tworzenie dokumentacji do wymiany z klientem, takie jak noty dostawców, czy faktury w całym procesie. Moduł również zarządza komponentami (zakupowe lub sprzedawane), zasobami i operacjami serwisowymi.

WorkPlan umożliwia tworzenie i przechowywanie nieograniczonej ilości szablonów drukowania używanych później do przygotowania ofert czy innych dokumentów, które mogą być dostosowanie do każdego klienta. Każdy tego typu dokument może być zapisany w formacie PDF i wysłany mailem.

Pełne dane techniczne i finansowe dla każdego zadania lub projektu są dostępne w czasie rzeczywistym i mogą się zmieniać podążając za procesem realizacji zlecenia. Użytkownicy mogą śledzić postęp w czasie rzeczywistym wszystkie zadania, dostawy, czy zadania zlecone.

Czytelne graficzne podsumowanie podkreśla rozbieżności pomiędzy rzeczywistym i zakładanym planem budżetowym. Dzięki temu wiesz czy zarabiasz czy tracisz pieniądze, co pozwala podjąć odpowiednie kroki w razie potrzeby.