WORKPLAN | Rozwiązania partnerskie

Wierzymy w ścisłą współpracę z dostawcami i producentami rozwiązań uzupełniających. Rygorystyczna selekcja i współpraca z naszymi partnerami gwarantuje jakość, niezawodność i wydajność naszych rozwiązań.

 

SAP

Jako wiodący na świecie dostawca oprogramowania dla biznesu, aplikacje SAP są używane przez wielu klientów w ponad 120 krajach na całym świecie. SAP jest szczególnie znany jako rozwiązania dla dużych firm i organizacji globalnych. WorkPlan jest często stosowany w ramach jednostek produkcyjnych dużych firm współpracując z aplikacjami SAP. Certyfikowany interfejs umożliwia sprawny dwukierunkowy przepływ informacji pomiędzy dwoma systemami.

 

 

Zobacz szczegóły integracji WORKPLAN na stronie SAP

Preactor

Preactor International jest światowym liderem w dziedzinie oprogramowania do planowania produkcji używanym przez wiele firm. Często zintegrowany z rozwiązaniami klasy ERP, MES i zarządzania łańcuchem dostaw. Ta technologia wykorzystywana jest w ponad 2500 małych, średnich i dużych firm międzynarodowych w 65 krajach. Dwukierunkowa wymiana danych WorkPlan z Preactor umożliwia planowanie systemu dostaw, realizacje większych projektów, aktualizowanie raportów i pokazywanie kluczowych wskaźników wydajności.

My SQL jest na świecie najbardziej popularną relacyjna bazą danych pracującą na ponad 10 mln urządzeń. Dla firm korzystających z WorkPlan, niskie zapotrzebowanie na zasoby sprzętowe jest istotnym elementem. Niskie koszty eksploatacji zapewnia dodatkowo możliwość wykorzystania powszechnie dostępnego sprzętu, a sam MySQL jest automatycznie instalowany podczas konfiguracji serwera i klientów.

 

 

Zobacz stronę MySQL

Tom Sawyer

Tom Sawyer Software jest wiodącym dostawcą wysokiej klasy narzędzi do wizualizacji wykresów, układów i systemów analitycznych, które pozwalają użytkownikowi zobaczyć i lepiej interpretować dane podczas podejmowania decyzji.

 

Odwiedź stronę Tom Sawyer