Nowy interfejs eksportu plików VISI do WorkPlan

Nowy interfejs łączy teraz dwie wiodące marki oprogramowania, ograniczając ryzyko błędów podczas wprowadzania danych. Gwarantuje to niezawodność i dokładność, gdy informacje przekazywane są między systemami za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

Nowe rozwiązanie pozwala aby lista materiałowa z VISI mogła być importowana bezpośrednio do WorkPlan, zapewniając że WorkPlan będzie w stanie przygotować dokładną i konkurencyjna ofertę. Skonfigurowane narzędzia importu WorkPlan pozwalają na automatyczny import listy materiałów, która została wyeksportowana z VISI.

Oznacza to, że użytkownicy mogą zaoszczędzić czas i szybciej odpowiadać na potrzeby klientów, zwłaszcza w zakresie surowców, standardowych elementów, terminów i dostępności produktów w magazynie. Projekty i ich koszty są w pełni kontrolowane dzięki importowi kompletnej struktury projektu i zapisanych informacji z właściwości plików VISI.

WorkPlan rozwijany jest od ponad 14 lat. Na początku tego roku dołączył do portfolio produktów Vero Software Group. Menadżer WorkPlan Violette Teofilovic mówi: „Ten nowy interfejs pokazuje, że inwestycje Vero w WorkPlan są długofalowe i opierają się na strategicznych decyzjach. Zadowolenie naszych klientów pozostaje naszym głównym priorytetem, więc będziemy dostarczać rozwiązań dostosowanych do wymagań rynku. Jednocześnie poprawiając efektywność producentów, zapewniając im konkurencyjność.”

Dane z dowolnej aplikacji CAD mogą być importowane do WorkPlan. „Moduły są specjalnie przystosowane do potrzeb klientów z różnych branż produkcyjnych, między innymi, lotnictwo, formy wtryskowe, projektowanie elementów precyzyjnych, szybkie prototypowanie, konstrukcje metalowe, czy maszyny specjalistyczne. Wysoka elastyczność pozwala uruchomić tylko te moduły, które są niezbędne w codziennej działalności firmy produkcyjnej.”

Poprzedni  |  Następny

Brak planowanych nadchodzących wydarzeń.