Odwiedzający stoisko WorkPlan podczas Industrie Paris 2014 byli szczególnie zainteresowani nową funkcjonalnością systemu, pozwalającą na dostęp do bazy poprzez mobilne urządzenia z systemem Android.

http://wydawnictwo.mfiles.pl/system/files/u1/android-logo.pngWersja 5 systemu WorkPlan od Vero Software, pozwala logować się do systemu poprzez tablety i smartfony z systemem android, zapewniając dostęp do ofert, projektów, faktur, informacji o kliencie i różnych plików zgromadzonych w firmie.

Menadżer produktu Violette Teofilovic mówi: Wystawa w Paryżu była idealnym miejscem, aby oficjalnie zaprezentować nowa usługę, a to przyciąga duże zainteresowanie użytkowników na naszym stoisku. Mamy również osobną aplikację mobilną, która umożliwia wprowadzanie danych związanych z czasem dla poszczególnych projektów.

Innym aspektem, który na stoisku przyciągał znaczną uwagę był robot stworzona w ramach partnerstwa z Guignad Robotisation do operacji polerowania i grawerowania na STAUBLI TX90 pod kontrolą WorkNC Robot, pochodnej WorkNC.


Ta firma również pracuje z wykorzystaniem WorkPlan, które pomagają poprawić aspekty związane z zarządzaniem czasem w produkcji specjalistycznych maszyn.

Jednym z celów na tą wystawę było pokazanie jak WorkXPlore 3D został włączony do WorkPlan. Użytkownicy znajdą integrację, która pozwala na bezpośrednie powiązanie pomiędzy plikami CAD i różnymi modułami WorkPlan, co pozwoli oszczędzić wiele czasu.

Nowa wersja łączy się z modułem Wyceny w czasie wstępnych faz tworzenia kosztorysów. Techniczne elementy list materiałowych, składające się na strukturę drzewa, mogą być opracowywane i zatwierdzane, częściowo lub w całości. Powiązanie z modelem 3D jest utrzymywane przez cały proces występujący w WorkPlan podczas zakupu standardowych elementów i konsultacji z dostawcami. „To gwarantuje pełna identyfikowalność i zapewnia integralność importowanych danych.

Poprzedni  |  Następny

Brak planowanych nadchodzących wydarzeń.