WorkPlan skutecznie wspomaga produkcję WorkPlan skutecznie wspomaga produkcję WorkPlan skutecznie wspomaga produkcję

WorkPlan skutecznie wspomaga produkcję

Stale doskonalone przez specjalistów Vero Software rozwiązanie ERP znajduje zastosowanie w przedsiębiorstwach o szerokim spektrum działalności.

Vasantha Tool Crafts Pvt Ltd produkuje w swych trzech indyjskich zakładach produkcyjnych precyzyjne narzędzia i formy wtryskowe dla wielu gałęzi przemysłu. Funkcjonuje od 1989 roku, a obecnie wytwarza ok. 250 narzędzi rocznie. Produkowane formy służą m.in. do produkcji skrzyń biegów, aparatury rozdzielczej, elektroniki, AGD, aparatury medycznej, kosmetyków i wielu innych. Grono klientów Vasantha stanowią między innymi Unilever, L’Oreal, Siemens czy Colgate.

Pavan Gunti, specjalista odpowiadający za całą organizację procesu produkcyjnego, ceni sobie rozwiązania programowe Vero Software. WorkPlan pomaga mu organizować prace projektowe i śledzić w czasie rzeczywistym postępy poszczególnych zadań. Generuje wszystkie niezbędne raporty, dając tym samym pełną kontrolę nad produkcją.

Park maszynowy Vasantha - opowiada Gunti - jest wielozadaniowy. Firma posiada 70 maszyn, w tym 22 obrabiarki CNC, 2 tokarki i cztery elektrodrążarki. taki park maszynowy pozwala obsłużyć każde zamówienie na produkcję form. WorkPlan w pełni kontroluje ścieżkę krytyczną, podział zadań i harmonogramy. WorkPlan, sterowany za pomocą ekranu dotykowego, zapewnia funkcjonowanie całego procesu produkcyjnego w zgodności z procedurami administracyjnymi. Każdy z realizowanych w firmie projektów zostaje wcześniej kompletnie zaplanowany, po czym odpowiednie dane trafiają na halę produkcyjną:

WorkPlan z powodzeniem kontroluje plan obciążenia, lokalizuje wąskie gardła procesów produkcyjnych i generuje raporty pozwalające spełnić nam wymagania ISO. Ma wszechstronne zastosowanie – od zarządzania projektami i planowania procesów do zestawienia listy maszyn dla danego etapu produkcyjnego i generowania sprawozdań porównujących plany z realizacją działalności w danym czasie.” - Pavan Gunti, starszy kierownik produkcji

Od pięciu lat – kiedy to wdrożono WorkPlan we wszystkich trzech zakładach – ten system stanowi integralną część firmowej infrastruktury. Pozwala śledzić i zarządzać wszystkimi etapami działalności. Automatyzuje i kontroluje procesy: przetwarzania zleceń, planowania jakości, zakupów. Prowadzi też gospodarkę magazynową.

Jak twierdzi Pavan Gunti - większość spośród 300 pracowników Vasantha korzysta z systemu WorkPlan na co dzień. Kompleksowe wdrożenie i szkolenie przeprowadzone niegdyś przez zespół wsparcia WorkPlan, rozwiązało wszelkie problemy organizacyjne, z którymi załoga nie mogła się wcześniej uporać:

„Nasi klienci oczekują precyzji – doskonałych narzędzi dostarczanych na czas. Właśnie to zaufanie do jakości naszych produktów pozwala nam rozwijać się wraz z nimi. Jesteśmy częścią ich sukcesu.”

Osiągnięte korzyści

  • Pełna kontrola działalności firmy w zestawieniu z przyjętymi harmonogramami zleceń.
  • Kontrola wszelkich firmowych zasobów.
  • Wielostanowiskowy dostęp do wspólnej bazy pozwala zarządzać firmą z dowolnego miejsca.
  • Obrazowanie w czasie rzeczywistym postępu praz w zestawieniu z harmonogramem.

Więcej o firmie: www.vasanthatools.com

 

Poprzedni  |  Następny

Brak planowanych nadchodzących wydarzeń.