WORKPLAN daje Ci przewagęWORKPLAN

WORKPLAN to oprogramowanie do zarządzania zleceniami MES, szczególnie odpowiednie dla warsztatów produkcyjnych, producentów elementów oraz części niestandardowych i pod zamówienie. WORKPLAN został zaprojektowany, aby zautomatyzować i pomóc w zarządzaniu procesami biznesowymi.

WORKPLAN zarządza całą działalnością biznesową firmy, począwszy od tworzenia wyceny usługi, aż do wysłania zlecenia i wystawienia faktury klientowi.

 

Zapytaj o wycenę ERP dla swojej firmy

 

WORKPLAN Oferuje następujące funkcje:

Ofertyowanie: moduł Estymator został specjalnie zaprojektowany do wyceny różnych partii i wielu wersji tych samych części, zespołów i śledzenia wszystkich poprawionych wersji ze zmianami w projekcie, opcjach, usługach i budżecie globalnym.

Zarządzanie pracą: moduł Job Tracker to kompleksowe miejsce, które zawiera wszystkie dane techniczne i finansowe, takie jak; konfiguracja zadania, routing, przechwytywanie kosztów, zyski / straty, podsumowanie finansowe, szczegółowe raporty o stanie sprzedaży.

Menedżer dokumentów: wszystkie dokumenty i dane związane z projektem są przechowywane razem w jednym miejscu i łatwe do znalezienia. Rozwiązanie to umożliwia pobranie i przejrzenie informacji o wcześniejszych usługach/wycenach. Menadżer pozwala również na odbieranie automatycznych alarmów e-mail z informacjami o należnych wycenach, stanie prac, poziomach zapasów. Zarządzaj swoimi działaniami i śledź kolejne etapy dzięki spersonalizowanej liście zadań.

Zakupy i gospodarka magazynowa: Zautomatyzuj tworzenie zapytań ofertowych, zamówień zakupu dla zadań lub zapasów, wystawiaj zamówienia podwykonawcze, otrzymuj PO, identyfikację, faktury od dostawców w jednym systemie. Dodatkowo oprogramowanie pozwala kontrolować utrzymanie stanów magazynowych, zarządzać cenami dla przepływu zapasów, określać poziomy materiałów, rezerwować i wycofywać ilości już pobrane itp.

Planowanie i harmonogramowanie: Planuj zasoby za pomocą interfejsu pozwalającego na przeciągnięcie wymaganych pozycji i upuszczenie. Utwórz wykres GANTTA biorąc pod uwagę dostępną pojemność zasobów. Eksportuj wyniki do MS-Excel w celu łatwej dystrybucji do wszystkich interesariuszy.

Zarządzanie czasem: zbieraj dane w czasie rzeczywistym, aby rejestrować rzeczywisty czas pracy maszyn i pracowników za pomocą ekranów dotykowych lub kodów kreskowych. Zapewnij menedżerom wgląd w to, które zadania są wykonywane przez poszczególnych pracowników i na których maszynach. Widok WorkShop umożliwia kontrolę aktywności w czasie rzeczywistym.

Zarządzanie Jakością: WORKPLAN zapewnia spełnianie norm ISO, śledzenie problemów związanych z jakością, ciągłe doskonalenie poprzez pomiary, analizę i działania naprawcze.

Kilka dodatkowych modułów, narzędzi i interfejsów: WORKPLAN zawiera kilka modułów, narzędzi i interfejsów uzupełniających jego możliwości MES, w tym dostęp mobilny, interfejs WORKXPLORE, analizy danych, interfejsy księgowe / płacowe, zaawansowane BOM, CRM, pracę na wielu lokalizacjach, produkcję seryjną, Prognozę finansową, wskaźniki KPI, agenta XML, obliczenia kopii zapasowych i wsadowych.