PDF iconZarządzanie projektami

Projektowanie, badania, usługi i inne...

Rozwiązania WorkPlan zostały zaprojektowane tak aby spełnić wymagania klientów prowadzących własną produkcję. Posiadamy dedykowane, łatwe u użyciu, narzędzia do szacowania, wyceny, harmonogramowania, rejestracji czasu pracy, śledzenia rzeczywistych kosztów produkcji, prototypów, modeli, wzorów, narzędzi, zespołów, podzespołów zamawianych, sprzętu, podwykonawstwa i produkcji małoseryjnej.
 
WorkPlan posiada dostosowane zmienne technicznych kryteriów, które pozwalają kompleksowo scharakteryzować każdy projekt osobno. Te kryteria mogą być użyte jako dane wejściowe do kalkulacji kosztów nowego projektu, lub do filtrowania w poszukiwaniu podobnej wyceny, lub zakończonego projektu w przeszłości. Każdy element może być następnie skopiowany i edytowany do warunków nowego zlecenia.
 
Baza danych WorkPlan jest zaprojektowana do zarządzania wieloma zmianami, które pojawiają się w trakcie projektowania i produkcji, co jest typowe dla tego procesu. Wycena może posiadać wiele wersji, zlecenie zawierać wiele poziomów indeksów, aby śledzić koszty generowane przez poszczególne zmiany, naprawy, czy konserwacje elementów produktu. WorkPlan również zawiera system zarządzania dokumentami, tak aby wszystkie pliki i załączniki mogły być zapisywane i udostępniane w ramach poszczególnych podfolderów dla każdego projektu. Jest również możliwe śledzenie budowania produktu podczas produkcji i później podczas jego użytkowania.
 
Wdrożenie i nauka systemu WorkPlan jest szybka dzięki naszemu doświadczeniu z firmami prowadzącymi produkcję według projektów, naszym podręcznikom, bazom testowym i materiałom wideo. Zapraszamy do zapoznania się z wybranymi użytkownikami WorkPlan na całym świecie:
  • Kraftsman Tooling oszczędza 35% czasu administracyjnego I przewiduje wzrost sprzedaży o 30% dzięki WorkPlan

  • MyWorkPLAN poprawia organizację w Alesco

  • Shipbuilding projektuje z WorkPLAN

  • WorkPLAN utrzymuje jakość na wysokim poziomie w Protefil Group

 

Na skróty

Zapytaj o ofertę
Zapytaj o analizę
Wdrożenia
Kontakt
 

 
 

Warto zobaczyć

Zapytania ofertowe
Przewodnik techniczny
Planowanie i symulacje
Produkcja seryjna
Zakupy i magazyn
Zarządzanie czasem
Zarządzanie jakością
Zarządzanie wynikami
Zarządzanie informacją
CRM