Szkolenia WORKPLAN

Mimo że system WORKPLAN jest prosty w użyciu podczas codziennej pracy, nasze badania i doświadczenie pokazały, że zastosowanie pakietu wdrożeń podczas szkolenia i kilku lekcji po pewnym czasie przynosi najlepsze rezultaty. Szkolenie pozwala w wykorzystaniu całości potencjału i możliwości WORKPLAN.

Szkolenia pozwolą w pełni zapoznać się z możliwościami oprogramowania i czerpać pełne korzyści z inwestycji w WORKPLAN, dlatego. Oprócz szkoleń wprowadzających, przygotujemy dla zespołu firmy plan szkoleń podnoszących kwalifikacje oraz zestaw startowy dla nowo zatrudnianych pracowników.

 
 

Zapytaj o wycenę ERP dla swojej firmy

 

Szkolenia

Firma VERASHAPE prowadzi szkolenia z zakresu WORKPLAN. Czas trwania kursu zależy od tematyki którą obejmuje. Większość podstawowych szkoleń trwa od 1 do 4 dni. Terminy szkoleń skoordynowane z wdrożeniem, lub dostosowane do harmonogramu prac w firmie lub polityką zatrudniania nowych pracowników.

Szkolenie to inwestycja, a nie koszt. Pozwala zaoszczędzić pieniądze. W jaki sposób?

  • Poprzez redukcję czasu spędzonego nad poszukiwaniem funkcji i poleceń
  • Poprzez zapewnienie korzystania z oprogramowania w najkrótszy i najbardziej efektywny sposób
  • Poprzez ograniczenie ryzyka błędów
  • Poprzez budowanie doświadczenia i wiedzy pracowników
  • Poprzez redukcję czasów produkcyjnych i czasów dostaw
  • Poprzez zwiększenie przewagi konkurencyjnej...
 
Skontaktuj się z nami w celu przygotowania szkolenia dla twoich pracowników.
 

Czego można się spodziewać?

Posiadamy wyspecjalizowane ośrodki szkoleniowe w Poznaniu, Rzeszowie i Wrocławiu. Do każdej z naszych lokalizacji można w łatwy sposób dotrzeć dowolnymi środkami transportu. Jeżeli zajdzie potrzeba możemy polecić lokalne hotele. Nowoczesne sale szkoleniowe wyposażone są w dedykowane stacje komputerowe DELL.

Nasz doświadczony i kompetentny zespół trenerów służy swoją wiedzą i doświadczeniem, aby poprowadzić przez częściowe i kompleksowe moduły treningowe. Nasze kursy różnią się złożonością i często mają różne zastosowanie. Jeśli nie jesteś pewien, która opcja będzie dla Ciebie najlepsza, prosimy o kontakt z naszym zespołem, który udzieli wszelkich informacji dotyczących Państwa wymagań.

Oferujemy również szkolenia na miejscu u klientów.

Prosimy o kontakt więcej informacji na temat szkolenia u klienta.

Naszym celem jest maksymalny zwrot z inwestycji w jak najkrótszym czasie, poprzez zwiększenie produktywności, opracowywanie dobrych harmonogramów, przygotowywanie dobrych ofert i redukcję czasu dostawy. Szkolenia naszym zdaniem są niezbędne do osiągnięcia tych celów.

Jeśli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji na temat oferty szkoleniowej prosimy o kontakt.

Szczegółowy opis wybranych modułów już wkrótce.